Nbnak

Türkiye’nin Her Yerinden Taşımacılık Ve Nakliye Hizmetleri

EN / TR
EN / TR

Demiryolu Taşımacılığı

Çevre dostu olması, sabit süreler ile hizmet vermesi ve minimum hasar riskine sahip olması sebebiyle ile öne çıkan demiryolu taşımacılığında önemli projeler gerçekleştiriyor, ağır tonajlı malzemelerin demiryolu ile taşınmasında müşterilerine ekonomik çözüm önerileri sunuyoruz. NB Company Uluslararası Nakliyat olarak demiryolu taşımacılığında Tek veya Grup Vagon Organizasyonu, Blok Tren Organizasyonu, Demiryolu Konteyner Servisi, Terminal Elleçleme ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

NB Company Uluslararası Nakliyat olarak yoğunlukla demiryolu taşıması organize eden ve başta CIS ülkeleri (Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Tacikistan, Kazakistan, Azerbeycan, Gürcistan) olmak üzere Rusya’ya ve Baltık ülkeleri ile tüm Balkan ülkeleri olmak üzere Avrupa ülkeleri ile İran, Suriye, Irak’a karşılıklı olarak demiryolu ile uluslar arası eşya taşımaları yapan uzman bir kadroya sahiptir.

  • Türkiye’nin her istasyonundan hizmet verecek hareket kabiliyetimiz mevcuttur.
  • Türk demiryolu tarifelerini ve uygulamalarını iyi derecede bilen ve Türk Lojistik sektörüne bu konuda eğitim veren bir kadroya sahibiz.
  • Sizin de Türk demiryolları ile ilgili gerek tarife gerek uygulamalarda olası sorularınız ve sorunlarınız için bilgi paylaşımına hazırız.
  • Demiryolu taşımaları ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

nbnak.com.tr