Nbnak

Türkiye’nin Her Yerinden Taşımacılık Ve Nakliye Hizmetleri

EN / TR
EN / TR

Depolama Hizmetleri

Depo Yönetimi Hizmet Birimi altında sağlanan başlıca çözümler; antrepo yönetimi, dağıtım merkezi, üretim lojistiği, çapraz yükleme (cross-docking), katma değerli hizmetler ve iade yönetimidir.

Çok kullanıcılı depolarda farklı sektörlerden müşterilere aynı çatı altında hizmet verilmektedir. NB Company Uluslararası Nakliyat, sektörel bilgi birikimi yüksek kadrosu, çok kullanıcılı depoların kaynak kullanımında yarattığı sinerji, maliyet ve operasyonel esneklik sayesinde müşterilerin değişik taleplerine en az kaynak kullanımıyla yanıt vermektedir. NB Company Uluslararası Nakliyat Dağıtım Merkezlerinde; sipariş yönetimi, stok yönetimi, envanter yönetimi ve bayi yönetimi hizmetleri sunulmaktadır.

HIZLI VE ETKİLİ ANTREPO HİZMETLERİ

Bir çok gümrüğe bağlı farklı konumlardaki antrepoları ile NB COMPANY NAKLİYAT; temelde iki farklı hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetler; yurtdışından gelen ürünlerin gümrükleme sürecinde depolamalarının yapılması ve transit ticaret yapılacak ürünlerin, müşteri talepleri doğrultusunda, siparişlerinin hazırlanarak sevk edilmesi işlemleridir.

DÜŞÜK MALİYET SAĞLAYAN MODERN CROSS-DOCKİNG SERVİSLERİ

NB Company Uluslararası Nakliyat, üretim planlarına uygun olarak, üretim bandıyla eş zamanlı Hammade beslemesi ve depolaması, ürünü oluşturan paketleme malzemeleriyle sarf malzemelerinin beslenmesi ve depolanması, bitmiş ürün üretim bantlarından teslim alınması ile dağıtım merkezine ulaştırılması, fabrika için farklı birimler arasındaki malzeme akışının sağlanması gibi fabrika içi “üretim lojistiği” hizmetleri sağlamaktadır.

 

TEKNOLOJİK ALTYAPI İLE DEPO YÖNETİMİNDE DÜŞÜK HATA PAYI

Kendi bilgi işlem ekibinin geliştirdiği yazılımların getirdiği esneklikle NB Company Uluslararası Nakliyat, değişken müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmekte, farklı sektörlerden edindiği bilgi ve tecrübeyi standartlaştırarak müşterilerine her şart altında en kaliteli hizmeti sunabilmektedir. Ayrıca NB Company Uluslararası Nakliyat, depolarında kullandığı otomasyon teknolojileriyle hata oranını en aza indirirken, portal uygulamalarıyla müşterilerine gerçek zamanlı bilgi akışı sağlamaktadır.

 

DEPO YÖNETİM SİSTEMİ (WAREHOUSE MANAGEMENT SYSTEM)

NB Company Uluslararası Nakliyat depo organizasyonlarında kendi bilgi işlem ekibinin geliştirdiği programları kullanarak, değişken müşteri beklentilerine hızlı cevap verme esnekliği, farklı sektörlerden edinilen bilgi birikimiyle daha geniş yelpazede çözüm üretebilme becerisi ve sürekli gelişim olanakları sağlamaktadır. Ayrıca, Doğan Uluslararası Nakliyat’ın kullandığı yazılımlar, farklı yazılımlarla ara yüz iletişimi kurabilme becerisine ve esnekliğine sahiptir.

nbnak.com.tr