Nbnak

Türkiye’nin Her Yerinden Taşımacılık Ve Nakliye Hizmetleri

EN / TR
EN / TR

İhracat ve Gümrükleme

NB Company Uluslararası Nakliyat, müşterilerinin gümrükleme ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, en ideal çözüm yollarını geliştiren, sektördeki öncü aktörlerdendir.

Tüm gümrüklerde konuşlanmış kendi bünyesindeki dış operasyon kadroları ve evrak akışını en hızlı seviyede gerçekleştirmeyi sağlayan kurye operasyonlarıyla NB Company Uluslararası Nakliyat; gümrükleme süreçlerinin en kısa sürede ve sorunsuz şekilde neticelendirilmesini sağlamaktadır.
Esnek ve yenilikçi yazılım sayesinde NB Company Uluslararası Nakliyat; herhangi bir nakliye türüyle getirilen yüklerin beyannamelerinin, en kısa sürede ve kolaylıkla hazırlanmasını sağlamaktadır. Henüz yükler yoldayken elektronik veri akışını sağlayan altyapısı sayesinde, müşteri temsilcilerinin ön hazırlıklarını tamamlamalarına yardımcı olurken, tarife bazlı mevzuatsal gereklilikleri tespit ederek, müşterilerini en kısa sürede yönlendirmektedir. Bu sayede olası sorunlar meydana gelmeden bertaraf edilmektedir.

NB Company Uluslararası Nakliyat, tüm süreçlerin aşılmasında ve takibinde; sahip olduğu esnek yazılım alt yapısıyla, insan gücü ve hatasını en aza indirerek, süreç dahilindeki işlemlerin en hızlı şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Ayrıca, tüm aşamaları internet yoluyla müşterileriyle paylaşarak, dinamik ve şeffaf bir yapı sergilemektedir.

GELİŞMİŞ RAPORLAMA SİSTEMİ

NB COMPANY NAKLİYAT’ın gelişmiş bilgi sistemleri teknolojileri sayesinde gümrükleme süreçleriyle ilgili her türlü müşteri beklentisine uygun, ihtiyaca göre esnek raporlama modülleri oluşturulmaktadır.

TARİFELENDİRME

Dış ticaret mevzuatına tabi tutulacak ürünlerin spesifikasyonlarının incelenerek, gümrük tarife cetvelindeki uygun pozisyonunun belirlenmesi sağlanmaktadır

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

Dış ticaret işlemlerinin gerçekleştirilmesinde gerekli her türlü izin ve izin belgesinin takip edilerek neticelendirilmesini sağlanmaktadır. Değişen mevzuat hükümleri ve uygulamaları hakkında anlık, güncel bilgiler kolay anlaşılır şekilde aktarılmakta, elektronik ortamda ilgili mevzuatlar paylaşılmaktadır.

nbnak.com.tr