Nbnak

Türkiye’nin Her Yerinden Taşımacılık Ve Nakliye Hizmetleri

EN / TR
EN / TR

Karayolu Taşımacılığı

NB Company Uluslararası Nakliyat, güçlü öz mal filosu ve kendi standardında tedarikçi filosu ile müşterilerine çift şoför ve alternatif güzergah uygulamaları sunabilmektedir. Geniş hizmet ağı, dünya çapında güçlü acentaları, operasyonel ve sektörel uzmanlığı, müşteri odaklı çözümleri, gerçek anlamda müşteri ilişkileri yönetimini benimseyen ekibi, sipariş yönetim sistemleri, forwarding becerisi ve modern filosuyla NB Company Uluslararası Nakliyat, şeffaf, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Sürekli geliştirilen sipariş yönetimi sistemleri; operasyon yönetiminde verimlilik sağlarken, müşterilerine de izlenebilirlik, takip kolaylığı ve şeffaflık sağlamaktadır.

NB Company Uluslararası Nakliyat transit süre, tonaj, ürün özelliği gibi kriterleri göz önünde bulundurarak; kara, RoRo-kara ve İntermodal olmak üzere farklı taşımacılık modelleri ile hizmet vermektedir.

Yurtiçi Nakliye

NB Company Uluslararası Nakliyat; bitmiş ürün, hammadde ve yarı mamullerinin Türkiye sınırları içinde batıdan doğuya kuzeyden güneye komple veya parsiyel bazda taşınmasını gerçekleştirmektedir.

NB Company Uluslararası Nakliyat’ın taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin ürünlerini; istenilen yerde, istenilen zamanda, hasarsız ve en uygun maliyet ile teslimi ve doğru bilginin doğru zamanda paylaşılması üzerine kuruludur.

NB Company Uluslararası Nakliyat, eğitimli personeli ve modern öz mal ve tedarikçi filosuyla ürünlerin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai noktasına ulaştırılmasını sağlar.

NB Company Uluslararası Nakliyat, kendi öz mal araç filosunun dışında yaklaşık 250 araçlık yurt içi ve yurtdışı taşıma işini organize etmektedir.

Yük Güvenliği

NB Company Uluslararası Nakliyat filosunda yer alan treylerlerin tümü, EN 12642 ve EN 12642-XL standardlarına uygundur. Bu standardlar, yük güvenliği açısından karayolu taşıma araçlarının sahip olması gereken minimum gövde yapısı gereksinimlerini ifade eder.

NB Company Uluslararası Nakliyat, kapalı kasa için EN 12642, tenteli için ise EN 12642-XL standartlarına uygun üretilmiş treyler tercihleri ile yük güvenliği konusundaki hassasiyetini ortaya koymaktadır. Bunun yanında araçlarda spanzet, gergi demiri, sürtünmeyi azaltan matlar, köşe bentleri, yanıcı yükler için ADR ekipmanları bulunmaktadır. Tüm sürücüler yanıcı yük taşıma ehliyetine sahiptir.

nbnak.com.tr